(© fot. materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

ModNation Racers to zręcznościowa gra wyścigowa dla całej rodziny. Jej motywem przewodnim jest hasło "Graj, twórz i dziel się." Ukazał się wyłącznie na konsolę PlayStation 3.

MRC (ModNation Racing Championship) to liga, w której rywalizują ze sobą najwspanialsi kierowcy na świecie. W grze wcielamy się w niedoświadczonego żółtodzioba, którego wielkim marzeniem jest wygranie tych zawodów. Historia i gra utrzymane są w bajkowej konwencji. Za pojazdy wyścigowe służą gokarty, natomiast wszyscy bohaterowie to karykaturalne ludki (tzw. mody), które z miejsca urzekną swoim pięknem i prostotą nie tylko najmłodszych miłośników konsol.

Więcej informacji, recenzji i opinii o grach znajdziesz zawsze na www.giernik.pl

W ModNation Racers mamy możliwość stworzenia własnego bohatera, pojazdu, a nawet całej trasy wyścigu! Gracz jest tu ograniczony niemal wyłącznie przez swoją wyobraźnię. Dowolnie kształtujemy trasę, wygląd otoczenia, naszego moda i samochodziki. Da się zrobić wszystko, na co mamy ochotę. Kierowca może być naszą karykaturą albo znanym superbohaterem. Jego samochód może przypominać wyścigówkę lub np. śmieciarkę. Owocami naszej pracy możemy się w prosty sposób podzielić w sieci. Sami też mamy dostęp do tras, samochodów, kierowców i obiektów stworzonych przez innych użytkowników z całego świata. Gra więc tak naprawdę nigdy się nie kończy!

Same wyścigi są niezwykle emocjonujące. Gokarty jeżdżą bardzo szybko i z poślizgiem wchodzą w zakręty. Na trasie znajdują się różne skocznie i pola, które dodatkowo zwiększają ich prędkość.

Kluczem do sukcesu jest zbieranie znajdujących się na torze ulepszeń. Dzielą się one na cztery rodzaje: elektryczne (rażą rywali prądem), ogłuszające, zwiększające chwilowo prędkość oraz pociski samonaprowadzające. Efekty działania tego arsenału pokazane są w śmieszny, karykaturalny sposób. To przecież gra także dla dzieci. Według klasyfikacji PEGI, tytuł nie zawiera treści nieodpowiednich dla dziecka powyżej siódmego roku życia.

Wyścigi komentują dwaj niedarzący się sympatią sprawozdawcy, którzy się kłócą przy każdej okazji, co wywołuje u gracza nieustanne salwy śmiechu. W polskiej wersji językowej w jednego z nich w mistrzowski sposób wcielił się sam Piotr Fronczewski. W grze usłyszymy także Daniela Olbrychskiego.
Grafika jest wspaniała. Wszystko jest kolorowe i przejrzyste. Gra jest niezwykle płynna, nie ma mowy o żadnych zacięciach animacji. Trasy zaprojektowane są z polotem i fantazją.

Tryb sieciowy oferuje możliwość rozegrania pojedynczych wyścigów oraz miniturniejów z graczami z całego świata. Co więcej, do czterech graczy może się ze sobą zmierzyć przy jednym telewizorze na podzielonym ekranie! Jest to świetna zabawa dla całej rodziny rajdowców.

ModNation Racers to fantastyczny, niesamowicie grywalny i przemyślany produkt. Polecam każdemu, bez względu na wiek, i płeć. To świetny prezent dla dziecka, ale do ekranu przyciągnie też tatusia i mamusię.


Wiadomości Olsztyn, Wydarzenia Olsztyn

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!