Tamagotchi znów w sklepach. Kultowa zabawka powróciła po 20 latach! Tamagotchi znów w sklepach. Kultowa zabawka powróciła po 20 latach!

Tamagotchi znów w sklepach. Kultowa zabawka powróciła po 20 latach! (© Boredpanda.com)

Tamagotchi, czyli prymitywna zabawka-konsola, która pozwalała nam opiekować się wirtualnym zwierzakiem powraca do sklepów z okazji 20-lecia swojej premiery. Na razie kupimy ją tylko w Japonii.

Dwadzieścia lat temu na rynku zadebiutowała zabawka, która odmieniła życie setek tysięcy nastolatków. Wirtualne stwory, którymi mogliśmy się opiekować mieściły się w kieszeni, a wszystkie ich życiowe potrzeby kontrolować mogliśmy kontrolować na niewielkim, elektronicznym wyświetlaczu. Zabawka zadebiutowała w 1996 roku. W 20 lat od swojej premiery gadżet doczekał się reedycji.

Nowa wersja jest nieco większa od pierwowzoru, zachowano jednak monochromatyczny ekran i wszystkie znane nam z oryginału funkcje. Zabawka trafiła na rynek japoński, nie wiadomo, kiedy pojawi się w Europie. W serwisie aukcyjnym Amazon odświeżoną wersję wirtualnego zwierzaka możemy kupić za około 17 dolarów.


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: