Wybierz region

Wybierz miasto

  Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 20

  Hala Widowiskowo-Sportowa
  Nidzica, ul. Polna/7, +48 89 523 58 00

  13:00 Od 22.04.2016 do 24.04.2016

  • Wstęp wolny

  Serdecznie zapraszamy na
  MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK I JUNIOROW do lat 20 do NIDZICY
  Celem tych zawodów jest nie tylko popularyzacja podnoszenia ciężarów w kraju, woj. warmińsko – mazurskim i na terenie powiatu nidzickiego, ale przede wszystkim wyłonienie indywidualnych Mistrzyń i Mistrzów Polski do lat 20.

  W dniach 22-24 na specjalnie przygotowanym pomoście w Hali Widowiskowo-Sportowej na ul. Polnej 8 o tytuł najlepszego zawodnika i zawodniczki w kategorii do 20 lat zmierzą się sportowcy z całej Polski. Już dziś swój udział potwierdziło 22 zawodniczki i 81 zawodników, a to jeszcze nie koniec zgłoszeń.
  Dla kibiców przygotowane są konkursy z nagrodami i dobra zabawa.
  Zachęcamy do spędzenia tego weekendu wspólnie z polskimi ciężarami. W Kalendarzu imprez na stronie PZPC możecie Państwo zapoznać się ze szczegółowym planem zawodów.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!